•          Sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum.

Sözleşmeyi okudum ve onaylıyorum.

Bu site Erasmus+  kapsamında 2017-1-TR01-KA202-046654 numaralı projenin  T.C. Dişişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Başkanlığı tarafından hibelendirilmesi sonucu yapılmıştır.

Bu sitenin oluşturulmasında Proje lideri Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü (Türkiye), Yıldırım Beyazıt MTAL(Türkiye), Mehmet Erdemoğlu MTAL(Türkiye), Yüzüncü Yıl Üniversitesi(Türkiye),  IFO (İtalya), Colegiul National Pedagogic "Mircea Scarlat" (Romanya) ve Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma (Slovenya) rol almıştır.

Bu site üzerinden sunulan tüm bilgiler ücretsizdir ve site üzerinden sunulan bilgileri kullanmadan önce Site Kullanım Kurallarını ("Kullanıcı Sözleşmesi") dikkatlice okuyun. www.vogop.com sitesine erişmekle, siteyi kullanmakla veya siteye üye olmakla bu sözleşmenin bütün madde ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

Genel Kurallar

Kullanıcılar, aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Kullanıcıların aşağıdaki koşullara uymamasından dolayı kendilerine veya diğer kullanıcılara gelebilecek zararlardan vogop.com sorumlu değildir.

 1. Kullanıcı, suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında veya uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, rahatsız edici, ahlaka ve sitenin amacına aykırı bilgi yayımlayamaz ve iletemez.
 2. Kullanıcılar, kendilerinden kaynaklanan ve kendileriyle ilgili olarak yaratılan içeriklerini siteye kattıklarında; sürekli ve kalıcı olarak, dünya çapında, kendilerine münhasır olmayan, transfer edilebilir bir takım haklarla beraber kullanıcı içeriklerini (ilgili fikri mülkiyet hakları da dahil) bedelsiz bir şekilde Vogop.com’a bağışladıklarını kabul ederek onaylamış olurlar. Kullanıcılar, kullanıcı içeriklerinde; hakaret içeren, küçük düşürücü, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler bulundurmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.
 3. Kullanıcı bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen ya da telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan veya bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlananlar da dahil olmak üzere; sahibinden ya da haklarını elinde tutandan önceden izin almaksızın, başkalarının haklarını çiğneyen ya da ters düşen, hiç bir bilgi, yazılım ya da başka malzeme yayımlayamaz ya da iletemez. Kendisinin mevcut olan bir telif hakkının ihlal edildiğine inanan kişiler Vogop.com ile temasa geçmelidirler.
 4. Kullanıcı, kayıt ve/veya iletişim esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.
 5. Vogop.com sitenin amacı dışında ve amacına uygun olmayan şekilde kullanılması, üye ve kullanıcıların rahatsız edilmesi, veya üyelere rahatsız edici mesajlar yollanması yasaktır.

Üyelik Kuralları

Üyeler, aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Üyelerin aşağıdaki koşullara uymamasından dolayı kendilerine veya diğer kullanıcılara gelebilecek zararlardan Vogop.com sorumlu değildir.

 1. Vogop.com üyeliği kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan Vogop.com sorumlu değildir.
 2. Vogop.com’a üye olurken seçtiğiniz şifre sadece sizin tarafınızdan bilinmektedir. Şifrenizin seçimi ve korunması size aittir. vogop.com şifre kullanımından doğacak sorunlardan sorumlu değildir.
 3. Vogop.com'a üye olurken verilen bilgilerin doğru ve geçerli bilgiler olduğu kabul edilir. Yanlış beyanlardan dolayı oluşabilecek hatalardan Vogop.com sorumlu değildir. Bilgilerin doğru olmadığı açık bir şekilde belli olan durumlarda vogop.com, bu üyenin profilinde herhangi bir uyarıda bulunmadan değişiklik yapma, üyeliğini askıya alma veya iptal etme hakkını saklı tutar.
 4. Vogop.com'da oluşturulan profil sayfası tüm kullanıcılar tarafından görülebilmektedir. Üye, gizlilik ayarları ile kişisel bilgilerini korumaktan ve iletişim bilgilerinin görünüp görünmemesinden kendisi sorumludur. Profil sayfasında özel bilgi vermemek üyelerin sorumluluğundadır.
 5. Üye bilgilerinin üyenin ihmali dolayısıyla yetkisiz kişilerce okunmasından veya değiştirilmesinden (üyenin bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Vogop.com sorumlu değildir.

Değerlendirme/Değerlendirilme Koşul ve Şartları

 1. Kurs oluşturanlar hakkında yapılan değerlendirme ve yorumlar değerlendirmeyi yapan kişinin sorumluluğu altındadır, vogop.com'un kurs veren hakkındaki fikir ve görüşlerini yansıtmaz. Vogop.com, yapılan değerlendirme ve yorumların içeriğinden sorumlu tutulamaz. Yapılan yorumların içeriği Vogop.com'u herhangi bir hüküm altında bulundurmaz
 2. Site kurallarını ihlal eden değerlendirme ve yorumlar:
 • Hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler içeren yorumlar
 • Gerçek olmadığı anlaşılan değerlendirmeler
 • SPAM içeren yorumlar
 • Reklam veya promosyon amaçlı olan yorumlar
 • Diğer sitelere bağlantı içeren yorumlar
 • Konuyla alakasız yorumlar

Değişiklik Hakkı

VoGoP.com'un kullanıcı için sağladığı hizmetler, sitedeki içeriklerin hepsini kapsar, fakat bunlarla kısıtlanmaz. VoGoP.com , herhangi bir hizmetinin özelliğini, veri tabanının veya içeriğin kullanılabilirliği de dahil olmak üzere, dilediği gibi değiştirebilir, geçici olarak durdurabilir veya devam ettirmeyebilir. Aynı zamanda VoGoP.com, bildirimde bulunmadan ve sorumlu olmadan, belirli özellik ve hizmetlere limit koyabilir veya kullanıcının hesabının veya hizmetinin belli bir kısmını ya da tamamını kısıtlayabilir. VoGoP.com’un, dilediği zaman, kullanıcı sözleşmesinde değişiklik yapma hakkı saklıdır. Kullanıcı, bu sayfayı takip ederek bu gibi değişiklikleri incelemek ve bunları bilmekle mükelleftir. Kullanıcı, bu şekilde değişikliğe uğrayan hizmetleri kullanmakla, kullanıcı sözleşmesinin değiştirilmiş madde ve şartlarını kabul etmiş sayılır.

Telif Hakları

Bu site, hiçbir şekilde kimse tarafından kar amaçlı kullanamaz. Sitenin Tüm mülkiyet hakları 2017-2019 yıllarını da kapsayacak şekilde Peace with ict projesinin ortaklarına ait olup 2020 yılından itibaren proje sahibi kurum olan Van İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait olacaktır. Çünkü Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü proje bittikten sonra bu sitenin mesleki eğitimin faydası için kullanımını kurumsal olarak desteklemeye devam edebilecektir. Bu sitenin Avrupa çapında mesleki eğitim kapsamında bilginin yaygınlaştırılması amacıyla kullanıldığı müddetçe kullanımı herkese tamamen ücretsiz ve açıktır.